TR | EN

» Hakkımızda
» Kurumsal Değerler
» Grup Şirketleri
» Kalite, Çevre ve İSG
» Üst Yönetim
» Yönetim Kurulu Başkanı'ndan
 

» Aktaş Dış Ticaret A.Ş.

1989   yılında “Aktaş Dış Ticaret Ltd. Şti” adıyla kurularak, Türkiye’de kimyasal hammaddelerin kullanıldığı farklı sektörlere pek çok ürünle (dökme veya ambalajlı) hizmet vermeye başladı.   Mevcut ürünlerine ek olarak, özellikle komşu ülkelerden düzenli ve sürekli hizmet sağlamak ve ağırlıklı olarak ambalajlı (torbalı) ürünlere yoğunlaşmak amacıyla 1990 yılında    “Aktaş Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.” kuruldu. 1993 yılında  “Aktaş Mümessillik Ticaret A.Ş” kurularak ICI (Imperial Chemicals Industries, UK) grubundaki üreticilerin (günümüzde Ineos Chlor, Ineos Fluor, Uniqema/Croda ve Lucite International olarak faaliyet göstermektedirler) sundukları ürünlerin Türkiye’de pazarlama faaliyetlerini yürütmeye başladı.
www.aktasdis.com

» Ekin Kimya Ticaret A.Ş.

Ekin Kimya kurulduğu 1995 yılından beri, dünyanın en önemli kimyasal üreticileri ile yapmış olduğu stratejik ortaklıklar sayesinde, Türkiye ve yakın çevresindeki ülkelere yüksek kalitede kimyasal hammadde ve katıklar temin etmektedir. Ekin Kimya hizmet verdiği ilaç, gıda, kozmetik, madeni yağ ve hematoloji sektörlerine, genel hammaddelerden özellikli kimyasallara uzanan geniş bir ürün yelpazesinde ürünler sağlayarak, önemli bir tedarikçi konumuna ulaşmıştır.
www.ekinkimya.com


» Tegnatia Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.


T Dinamik A.Ş. ile Egnatia Group ortaklığı ile 2013 yılında İstanbul’da kurulmuş olup ana faaliyet alanı anahtar teslim güneş enerjisi santralleri kurulumu gerçekleştirmektir. 1989 yılında Yunanistan’da kurulan Egnatia Group inşaat, telekomünikasyon ve enerji alanında Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Makedonya, İngiltere ve Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Şirket, bu ülkelerde 200 MW civarında güneş santrali ve 60’ın üzerinde rüzgâr ölçüm istasyonu kurulumu gerçekleştirmiştir.
www.tegnatia.com

» Kurumsal
» Faaliyet Alanları » Kalite » İnsan Kaynakları » Bize Ulaşın
· Hakkımızda
· Kurumsal Değerler
· Grup Şirketleri
· Kalite, Çevre ve İSG
· Üst Yönetim
· Yönetim Kurulu Başkanından
· Enerji Kaynakları Ticareti
· Güneş Enerjisi Kurulumları
· T Dinamik Şirketleri ve Ortaklıkları
· Haberler & Duyurular
· Hizmet & Servis Anlayışı
· Kalite Politikası
· Çevre & İnsan
· Sertifikalarımız
· İşe Alım
· Performans Yönetimi
· Ücret Yönetimi
· Açık Pozisyonlar
· Adres & Kroki Bilgileri
· İrtibat Bilgileri

· Mesaj Formu
......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Tüm hakları saklıdır. Copyright (c) 2014       Web Tasarım Data1