TR | EN

» Güneş Enerjisi
» Rüzgar Enerjisi
» T Dinamik Şirketleri ve O.
 

» Güneş Enerjisi

Türkiye’deki güneş enerjisinin önemli oyuncuları arasında olmak hedefiyle hareket eden T Dinamik, lisanslı ve lisanssız GES yatırımları konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. 

Bugüne kadar Yunanistan ve Romanya’da toplam 6,5 MW Kurulu güç kapasitesinde yatırım gerçekleştirilmiştir. Bölgedeki yatırımları ardından, Türkiye’deki faaliyetlerine hız vererek şu ana kadar 32 MW kurulu güç kapasitesinde yatırım yapmış olup, 2020 yılına kadar hedeflediği yatırımlarını tamamlama konusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu çerçevede lisanslı ve lisanssız GES yatırımları gerçekleştirmek üzere projeler geliştirilmektedir.

Yine bu iş kolunda, Yunanistan merkezli Egnatia Group ile ortaklıkla anahtar teslim güneş enerjisi santralleri hizmeti veren, İstanbul merkezli Tegnatia Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulmuştur. Tegnatia EPC firması, T Dinamik firmasının yatırımlarının dışında Türkiye’nin en önde gelen Enerji şirketleri başta olmak üzere farklı yatırımcılara anahtar teslim güneş enerjisi santrali kurulum hizmeti vermektedir.
» Kurumsal
» Faaliyet Alanları » Kalite » İnsan Kaynakları » Bize Ulaşın
· Hakkımızda
· Kurumsal Değerler
· Grup Şirketleri
· Kalite, Çevre ve İSG
· Üst Yönetim
· Yönetim Kurulu Başkanından
· Enerji Kaynakları Ticareti
· Güneş Enerjisi Kurulumları
· T Dinamik Şirketleri ve Ortaklıkları
· Haberler & Duyurular
· Hizmet & Servis Anlayışı
· Kalite Politikası
· Çevre & İnsan
· Sertifikalarımız
· İşe Alım
· Performans Yönetimi
· Ücret Yönetimi
· Açık Pozisyonlar
· Adres & Kroki Bilgileri
· İrtibat Bilgileri

· Mesaj Formu
......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Tüm hakları saklıdır. Copyright (c) 2014       Web Tasarım Data1