TR | EN

» Hakkımızda
» Kurumsal Değerler
» Grup Şirketleri
» Kalite, Çevre ve İSG
» Üst Yönetim
» Yönetim Kurulu Başkanı'ndan
 

» Hakkımızda

2011 yılında Aktaş Dış Ticaret A.Ş.’nin iştiraki olarak kurulan “T Dinamik Enerji Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.” başta güneş ve rüzgâr enerjisi olmak üzere yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapmayı ve böylece ülkemiz geleceğine karşı sorumluluklarını da yerine getirmeyi amaçlamıştır. 

T Dinamik, Türkiye’de kurulmuş olmakla birlikte, farklı ülkelerdeki yatırım fırsatlarını değerlendirerek, uluslararası alanda yenilenebilir enerji firması olmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda, ilk olarak Yunanistan’da (2012), daha sonra da Romanya’da (2013) şirketlere ortak olarak güneş enerjisi yatırımlarını hayata geçirmiştir. 

2014 yılında Türkiye’deki güneş enerjisi yatırımlarının artması ile birlikte, diğer ülkelerden elde edilmiş deneyimi de kullanmak suretiyle bu alanda yatırımlara başlanmış ve lisanssız çok sayıda güneş santrali projesi geliştirilmiştir.  Türkiye’nin farklı bölgelerinde güneş enerjisi santralleri tamamlanarak işletmeye alınmış olup, birçok projenin de yapımına devam edilmektedir.

Yunanistan ve Romanya’da ortaklık yapılan ve Balkanlardaki en büyük güneş santrali kurulum firmalarından biri olan Egnatia Group Türkiye’ye getirilerek, “Tegnatia Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.” kurulmuştur. Bu şirket başta T Dinamik’ in güneş santralları olmak üzere, yerli ve yabancı yatırımcılara anahtar teslimi güneş santrali kurulum hizmetleri sunmaktadır. 

Diğer taraftan, rüzgâr enerjisine yönelik olarak 2007 yılında başvurusu yapılmış olan bir lisans şirketi devralınmış 2016 yılında kurulumun tamamlanması hedeflenmektedir.


» Kurumsal
» Faaliyet Alanları » Kalite » İnsan Kaynakları » Bize Ulaşın
· Hakkımızda
· Kurumsal Değerler
· Grup Şirketleri
· Kalite, Çevre ve İSG
· Üst Yönetim
· Yönetim Kurulu Başkanından
· Enerji Kaynakları Ticareti
· Güneş Enerjisi Kurulumları
· T Dinamik Şirketleri ve Ortaklıkları
· Haberler & Duyurular
· Hizmet & Servis Anlayışı
· Kalite Politikası
· Çevre & İnsan
· Sertifikalarımız
· İşe Alım
· Performans Yönetimi
· Ücret Yönetimi
· Açık Pozisyonlar
· Adres & Kroki Bilgileri
· İrtibat Bilgileri

· Mesaj Formu
......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Tüm hakları saklıdır. Copyright (c) 2014       Web Tasarım Data1