T Dinamik; Türkiye’deki güneş enerjisinin önemli oyuncuları arasında olmak gayesiyle, lisanslı ve lisanssız GES yatırımları konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. 

Bugüne kadar Yunanistan ve Romanya’da toplam 6,5 MW Kurulu gücünde yatırım gerçekleştirmiştir. Bu bölgelerdeki yatırımların ardından, Türkiye’de toplam 100 MW’ın üzerinde kurulu güçte yatırımı işletmeye alınmıştır. 2020 yılına kadar hedeflediği yatırım kapasitesine ulaşma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Güneş Enerjisi alanında hizmet vermek üzere Yunanistan merkezli Egnatia Group ile ortak olarak 2013 yılında İstanbul’da Tegnatia Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketini kurmuştur. Tegnatia, başta T Dinamik firması olmak üzere, yerli ve yabancı birçok yatırımcıya “Anahtar Teslim”  güneş santrali kurulumu ile uzun süreli İşletme & Bakım hizmetleri sunmaktadır. Tegnatia bugüne kadar ülkemizin saygın şirketleri için ortalama 200 MW anahtar teslim güneş enerjisi santrali kurulumu gerçekleştirilmiştir.
Başarılı
Başarıyla Tamamlandı
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.