T Dinamik olarak İnsan Kaynakları Politikamız; Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda “Doğru zamanda doğru iş için doğru insan” ilkesini izleyerek insan kaynağı ihtiyacını nitelikli işgücü ile karşılamak; çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmak amacıyla eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek, eğitim programları hazırlamak ve uygulamak; performanslarının değerlendirilmesine ve memnuniyetlerini arttırmaya olanak sağlayacak sistemler geliştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır.

T Dinamik’in başarısının arkasındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Adaylarımızda aradığımız ortak özellikler; pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olmalarıdır. İşe alım sürecimiz, kadro planı doğrultusunda, açık olan pozisyonların www.kariyer.net sitesinde duyurulmasıyla başlar.

Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup, pozisyon gereklilikleri açısından değerlendirilir. Personel ihtiyaçları doğrultusunda telefon mülakatı ve bire bir mülakat türleri uygulanır. Görüşme sürecinde; başvuru formu, yabancı dil testi, kişilik envanteri ve yetkinlik bazlı ölçme ve değerlendirme teknikleri ve araçları kullanılır.

Tüm değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylar için referans kontrolü ve iş teklif sürecine geçilir. Başvuru yapan tüm adaylara e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmakta ve özgeçmişleri farklı pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veri tabanında saklanmaktadır.

Başarılı
Başarıyla Tamamlandı
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.